Zameczek

ul. Warszawska 13, 32-210 Książ Wielki

Szanowni Państwo
Mamy przyjemność zaprosić Państwa do Hotelu Zameczek położonego w miejscowości Książ Wielki u źródeł rzeki Nidzicy w bliskim otoczeniu dwóch pięknych rezerwatów przyrody „Lipny Dół” i „Kwiatówka”.
Malowniczy widok Książa można podziwiać ze wzgórza Mirów, gdzie znajduje się piękny XVI – wieczny Zamek Myszkowskich wraz ze starym drzewostanem i romantycznymi Alejami Lipowymi. Po przeciwnej stronie wzgórza zamkowego można pospacerować wzdłuż grobli stawów rybnych.
Hotel Zameczek mieści się w stylowym budynku wzorowanym na XVI w zamku Myszkowskich zaprojektowanym przez Santi Gucciego z Florencji.
Do Państwa dyspozycji oddajemy:
• komfortowe pokoje mogące pomieścić od 1 do 4 osób
• apartamenty oraz pokoje biznesowe
• wszystkie pokoje mają bezpłatny dostęp do internetu.
Dla pełnego relaksu polecamy skorzystanie z pięknie urządzonego ogrodu z oczkami wodnymi, placem zabaw dla dzieci oraz możliwością grillowania. Urocze patio z zieloną przez cały rok roślinnością stwarza niepowtarzalny klimat do miłego spędzenia wolnego czasu. Niepowtarzalnego klimatu dopełnia wyśmienita kuchnia i bogato zaopatrzony bar.
Specjalizujemy się w organizacji wszelkiego typu imprez okolicznościowych, konferencji, szkoleń, pikników, bali i imprez integracyjnych.
Piękna okolica i bliskość atrakcji krajobrazowych powoduje, że każdy z naszych Gości znajdzie tu coś dla siebie. Naszą dewizą jest zapewnienie Państwu bezpieczeństwa, dyskrecji i rodzinnej atmosfery.

Partnerzy

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij