Konferencje

Liczba sal konferencyjnych:
Liczba miejsc:
Liczba miejsc noclegowych:

Turówka Hotel&SPA**** to idealne miejsce na kompleksową organizację imprez - poczynając od standardowych realizacji, a kończąc na działaniach niekonwencjonalnych.

Zapewniamy profesjonalną obsługę konferencji, szkoleń, wyjazdów integracyjnych i innych imprez okolicznościowych, takich jak wigilie firmowe czy obiady biznesowe.
Do Państwa dyspozycji oddajemy profesjonalne wyposażenie multimedialne mieszczące się w 4 salach konferencyjnych o zróżnicowanej wielkości, oraz kompletny serwis hotelowo – gastronomiczny, który umożliwi Państwu stworzenie pożądanej oprawy i klimatu jaki chcielibyście osiągnąć.
 
Turówka Hotel&SPA**** przygotowany jest na przyjęcie łącznie 130 gości. Każdy z pokoi wyposażony jest w telewizję, telefon, klimatyzację, mini bar oraz indywidualny sejf i bezpłatny dostęp do Internetu.

 

 

Nasze nowoczesne sale konferencyjne zróżnicowane pod względem wielkości i ustawienia, pozwalają na organizację szerokiego wachlarza imprez konferencyjno-bankietowych.

W naszej ofercie posiadamy cztery, w pełni wyposażone sale konferencyjne:

 

  • Sala Konferencyjna "Kominkowa"
  • Sala Konferencyjna "Różana"
  • Sala Konferencyjna „Klubowa”
  • Sala Konferencyjna „Drink Bar”

Do Państwa dyspozycji oddajemy profesjonalne wyposażenie multimedialne i kompletny serwis hotelowo – gastronomiczny, który umożliwi Państwu stworzenie pożądanej oprawy i klimatu jaki chcielibyście osiągnąć.

 

Dla uczestników konferencji dostępne jest szybkie łącze internetowe. Hotel dysponuje przenośnym telewizorem hybrydowym umożliwiającym organizację pokazu lub projekcji w dowolnym miejscu oraz przy wykorzystaniu różnorodnego źródła video. Przenośne systemy audio gwarantują możliwość nagłośnienia każdego spotkania zarówno wewnątrz jak i np. w ogrodzie hotelowym.
 

 

Kontakt ws. konferencji

tel.: +48 12 279 61 00
fax: +48 12 279 62 00
e-mail: hotel@turowka.pl

Partnerzy

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij