Leopolis

ul. Juliusza Lea 253a, 30-133 Kraków

Trzygwiazdkowy Hotel Leopolis to atrakcyjnie położony hotel w Krakowie, mieszczący się w zabytkowej stolicy kultury europejskiej. Dzięki naszemu, jakże ciekawemu usytuowaniu mogą państwo podziwiać walory historycznego miasta, którego centrum oddalone jest zaledwie o 3,7 km od hotelu. Pobyt u nas pozwoli państwu zrelaksować się i zapomnieć o codziennych troskach i korzystać z przyjemnością z naszych usług, a samochód można zostawić na monitorowanym parkingu.

Wysoki standard naszych usług obejmuje organizację wesel i innych imprez okolicznościowych, a także szkoleń i konferencji. Każdy, kto pragnie zorganizować przyjęcia weselne w Krakowie, może liczyć na Hotel Leopolis. Do dyspozycji gości oddajemy ogródek letni z grillem, jacuzzi, saunę, jak również doskonale wyposażoną salę konferencyjną oraz jedną z najlepszych restauracji w Krakowie, serwującą tradycyjne potrawy kuchni staropolskiej oraz europejskiej.

Pełna obsługa gastronomiczna, profesjonalna obsługa hotelowa oraz przyjazna atmosfera są gwarancją udanego pobytu w Hotelu Leopolis. Komfort gości jest naszym priorytetem. Przygotowujemy oferty specjalne dla gości zainteresowanych różnymi formami pobytu - seniorów, zakochanych, rodzin z dziećmi itd. Jesteśmy renomowanym hotelem w Krakowie. Mieliśmy przyjemność goszczenia wielu znanych osobistości ze świata kultury.

Zrealizuj

Partnerzy

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij