Search for accommodation

Your travel destination

62Venues in Małopolska

Our special offers   prices starting from  91  / room / 1 night

News

Szkolenie z Krzysztofem Stęplowskim

Drodzy Hotelarze,  Zapraszamy wszystkich Członków Izby na szkolenie, które poprowadzi  Krzysztof Steplowski. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Termin: 7 lipca 2017 Godz. 10.00 - 17.00 Miejsce: Kraków Sky, ul. Bratysławska 2/C93, Kraków. ZAPRASZAMY! www.marketinghotelu.pl

Read more
Posiedzenie Komisji Promocji i Turystyki Rady Miasta Krakowa

Posiedzenie Komisji Promocji i Turystyki Rady Miasta Krakowa, które odbędzie się: 1 czerwca 2017 r. (czwartek) o godz. 15.00 w sali Dietla UMK PI.Wszystkich  Świętych 3/4

Read more
All news

Location: the Region of Malopolska

o Gremium

GREMIUM oznacza ZESPÓŁ, DRUŻYNA, JEDNO CIAŁO. Zrzeszamy najlepsze  hotele w Krakowie i Małopolsce wspólnie działając dla rozwoju turystyki w naszym regionie.

Mottem Izby i zarazem wszystkich naszych hoteli jest " HOSPES HOSPITI SACER" - Gość Gospodarzowi Świętym. Odzwierciedla ono charakter i atmosferę obiektów zrzeszonych w Izbie, gdzie panuje zawsze ciepła atmosfera polskiej gościnności.

Read more

Wymarzone wakacje

Już teraz zarezerwuj pokój w najlepszych miejscach noclegowych w całej Małopolsce. Piękne miasta, góry i jeziora czekają właśnie na Ciebie! Gdzie znajdziesz najlepsze hotele? Kraków i jego okolice zachwycą cię swoją bogatą ofertą. To Ty decydujesz, gdzie chcesz spędzić swoje wymarzone wakacje.

Rozwój turystyki

Podejmujemy działania mające na celu rozwój turystyki oraz promocji Krakowa i Województwa Małopolskiego, wspieramy pomoc w nawiązywaniu kontaktów członków Izby z partnerami w kraju i zagranicą. Pomagamy w podnoszeniu poziomu usług, w tym także popieraniu kształcenia zawodowego w zakresie hotelarstwa.

Bogactwo ofert

U nas możesz cieszyć się niemal nieograniczoną ofertą wypoczynkową, dzięki temu, że zrzeszamy różnorodne hotele. Małopolska to region, który oferuje więcej niż tylko zurbanizowane krajobrazy. W najbliższych okolicach miast znajdziesz miejsca, które będą sprzyjać relaksowi. Jednym słowem – wymarzone miejsca na wypoczynek!

Partners

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings.

OK, close